Türkiye'nin inşaat malzemeleri üretiminde markalaşmış, ileri teknoloji kullanarak yüksek kaliteli ürünler imal eden firmalarla iş birlikteliği yapan AKSARAY ANADOLU AŞ; tesisat malzemeleri, yer ve duvar seramikleri, bordürler, yapı kimyasalları, granit, porselen seramik, banyo takımları, lavabolar, akrilik küvet, duş tekneleri, kabinler, banyo dolapları, banyo aksesuarları, armatür çeşitleri, yalıtım malzemeleri gibi içinde bulunduğu sektörde temelden yapıya anlayışı ile hareket etmekte ve en uygun fiyat ve kampanyalarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Toptan satışlarda en iyi hizmetin yanı sıra istenilen kalite standardında en uygun çözümleri sunan AKSARAY ANADOLU AŞ, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

AKSARAY ANADOLU AŞ; sunduğu ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini, güvenilirliğini ve müşteri memnuniyetini başarısının ve sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir. Yapı malzemeleri sektöründe yenilikçi, güvenilir yaklaşımlarla müşterilerine en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmak; Türkiye'de sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.

Vizyonumuz: Dünya standartlarında çağdaş projeler gerçekleştirerek ve beklentilerin üzerinde hizmet sunarak inşaat sektörünün global markalarından biri olmak!

Misyonumuz: Yaşadığımız toplum ve çağın gereksinimlerine uygun olarak insanların kendilerini sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri doğa, kent ve yapı uyumunu konforla bütünleştiren, yaşam ve çalışma kalitesine pozitif katkı sağlayan çağdaş, “yaşayan – yaşatılan mekanlar ve güçlü altyapılar” yaratmak için varız!