Qua Granite Showroom Aksaray’da

Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası

Aksaray‘da İnşaat sektöründe büyük projelerin öncüsü haline gelen Anadolu A.Ş. Nakkaş Mahallesi, 2825 Sok. No:13 (Kadın Aktivite Merkezi İlerisi) 68100 Merkez/Aksaray adresinde bulunan 1000 metrekare alan üzere kurulu olan Anadolu A.Ş. QUA Granite Showroom / Parke Showroom ile sektöre yön vermeye devam ediyor.
Son yıllarda Türkiye sektöründe dikkat çeken qua granite çeşitli ürün yelpazesi, ürünleri, doğa ile bütünleşik tasarımları, her zevke hitap eden tasarımları ile artık Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazasında. Granit, Seramik,  Vitrifiye, Armatür, Batarya, Lavabo, Klozet, Yapıştırıcı, Kültür Taşı, Parke ve Yalıtım Malzemeleri ile Aksaray Müteahhitlerinin farklı projelere imza atmasına öncülük edecek malzemelerin satışı ile qua granite Mağazasında faaliyetlerine devam ediyor. Aksaray halkının zevkine uygun çeşitlilikte ki ürünleri ile evlerinizi renklendirmeye devam ediyor. 
30*60, 60*60, 20*120, 60*120 ölçülerinde Seramik ve Granitleri ile ön planda olan Qua Granite artık Aksaray’da seramik alıcılarının gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır. Parlak, yarı parlak ve mat ürünlerinde ki dokusunun farklılığı , baskı kalitesi, dayanıklılığı ve kullanım ömrü nedeni ile tercihlerin ilk sırasında yer alan qua granite ayrıca fiyat ve performans dikkate alarak incelendiğinde rakiplerine karşı güçlü bir tutum sergilemektedir.
Aksaray’da eşsiz güzellikte ki granit ve seramikleri ile sınırları aşan qua granite gün geçtikçe üretim kapasitesini genişletmekte ve yeni ürün geliştirme konusunda da ayrıca başarı sağlamaya devam ediyor. Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite mağazasında yeni ürün odaklı çalışan showroom mağazası teşir ürünlerinde ki öne çıkan ürünleri ile ziyaretçilerini adete kendisine hayran bırakıyor.
Birbirinden özel kampanyalı ürünleri ile dikkat çeken Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite mağazasında ki fırsatları yakalayabilmek için sizlerde mağazayı ziyaret edebilir güncel kampanyalardan yararlanarak qua granitin eşsiz seramik ve granitleri ile mutfak, banyo ve yaşam alanlarınıza estetik dokunuşlar yaparak evlerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Qua Granite Aksaray Ana Bayii Anadolu A.Ş.

DOĞADA Kİ ESTETİK QUA GRANİTE'DE

Üretim faaliyetlerine Temmuz 2016’da Aydın Söke Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan QUA Granite, bugün 265.650,75 m² açık alan ve 144.832,28 m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde üretim yapmaktadır. Şirket, yer kaplama sektöründeki en yüksek katma değere sahip ürün grubu olan teknik granit ve sırlı granit (granit karo) üretmek üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin sadece teknik granit üretimi yapan en büyük tesisine sahip olan QUA Granite, yeni açılan üretim hatlarıyla birlikte yıllık kapasitesini halihazırda 41 milyon m²’ye yükseltmiştir.

Bünyesinde bini aşkın personelle hizmet veren QUA Granite, nitelikli teknik granit üretim ve ihracatında önemli bir pay edinmiştir. Bunun sonucu olarak satış gelirlerinin yaklaşık %25’sini ihracattan elde etmekte ve başta AB ülkeleri ve ABD olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeye satış yapmaktadır. Şirket, ihracatının %70’ini Avrupa ülkelerine gerçekleştirmektedir.

QUA Granite, yurt içinde 86 bayisine ve yurt dışında ise büyük distribütörler ve yapı market zincirlerine ürün satmaktadır. Ürünlerin kullanıcıları; mimarlar, inşaat şirketleri ve bireysel tüketicilerdir.

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapılması sebebi ile QUA Granite’in ürün portföyü oldukça geniş yelpazede ve her zevke hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. QUA Granite, pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını gözeterek, yeni trendler doğrultusunda araştırmalar ve tespitler yaparak sürekli bir şekilde portföyünü güncellemektedir.

Sektörde fark yaratan üretim şekli sayesinde büyük başarılara imza atarak 2021 yılında halka açılan QUA Granite, kurumsallaşma adına büyük bir adım atmıştır.

Standart kalınlıkta teknik granit ile üretime başlayan QUA Granite, ürün portföyünü kısa sürede çeşitlendirerek sırlı granit üretimine başlamıştır. Full lappato, Lappato, Sırdan Parlak, Mat, Metalik, Granüllü mat gibi çeşitli yüzeylerde de üretim gerçekleştirerek, tüm dünyaca bilinen sektörün lider markalarından biri haline gelmiştir.

Yer Granitleri

Kaynağını Doğadan alan Qua Granite bir çok farklı estetikte ki ürünleri ile zeminlerinizi doğa ile içselleştiriyor ve farklı görüntüsü ile adeta evlerinizin daha şık olmasını için kendini yeniliyor. Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası evlerinize uygun yer granitleri için showroom mağazasında zevklerinize uygun ürünleri ile yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor.

Duvar Granitleri

Kaynağını Doğadan alan Qua Granite bir çok farklı estetikte ki ürünleri ile duvarlarınızı doğa ile içselleştiriyor ve farklı görüntüsü ile adeta evlerinizin daha şık olmasını için kendini yeniliyor. Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası evlerinize uygun yer granitleri için showroom mağazasında zevklerinize uygun ürünleri ile yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor.

Banyo Granitleri

Kaynağını Doğadan alan Qua Granite bir çok farklı estetikte ki ürünleri ile banyolarınızı doğa ile içselleştiriyor ve farklı görüntüsü ile adeta evlerinizin daha şık olmasını için kendini yeniliyor. Qua Granite banyo seramiklerinde ki keskin dokusu ve canlılığı ile hem banyolarınızı daha temiz gösteriyor hem de ihtiyacınıza yönelik ürün çeşitliliği ile zevklerinizle sizi baş başa bırakıyor. Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası evlerinize uygun yer granitleri için showroom mağazasında zevklerinize uygun ürünleri ile yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor.

Mutfak Granitleri

Kaynağını Doğadan alan Qua Granite bir çok farklı estetikte ki ürünleri ile mutfaklarınızı doğa ile içselleştiriyor ve farklı görüntüsü ile adeta evlerinizin daha şık olmasını için kendini yeniliyor. Qua Granite mutfak seramiklerinde ki keskin dokusu ve canlılığı ile hem mutfağınızı yaşam alanınızla bütünleştiriyor ve ihtiyacınıza yönelik ürün çeşitliliği ile zevklerinizle sizi baş başa bırakıyor. Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası mutfaklarınıza uygun granitleri yerinde görmek ve deneyimleyebilmeniz için zevklerinize uygun ürünleri ile yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor.

Dış Mekan Granitleri

Kaynağını Doğadan alan Qua Granite bir çok farklı estetikte ki ürünleri ile dış mekanlarınızı doğa ile içselleştiriyor ve farklı görüntüsü ile adeta yaşam alanlarınızın daha şık olmasını için kendini yeniliyor. Qua Granite dış mekan seramiklerinde ki keskin dokusu ve canlılığı ile zevkleriniz ile bütünleştiriyor.  Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası dış mekanlarınıza uygun granitleri yerinde görmek ve deneyimleyebilmeniz için zevklerinize uygun ürünleri ile yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye devam ediyor.
Aksaray Anadolu A.Ş. Qua Granite Mağazası ile adeta Aksaray’da Fark yaratıyor. 1000 metre kare alan üzerine kurulu olan mağazada Qua Granite ait tüm ürünleri yerinde görüp deneyimleyebilirsiniz….

Weber Yapı Kimyasalları ile Fark Yaratıyor

Seramik yapıştırıcıları, iç ve dış mekanlarda fayans, granit veya seramik gibi malzemeleri kullanılacağı yüzeylere  göre yapıştırmak için kullanılan yapı kimyasallarıdır. Bu seramik yapıştırıcıları kullanıldığı yüzey ve seramiklerin ölçülerinde ki farklılıklara göre değişiklik göstermektedir. Seramik yapıştırıcılar genellikle alçı, ahşap, duvar, ısı yalıtım levhaları, sıva ve seramik yüzeyler, çimento esaslı yüzeyler, ıslak zeminler, yerden ısıtmalı zeminler, soğuk hava depoları ve binaların dış cephelerinde kullanılmaktadır.
 
Aksaray Anadolu A.Ş. Sektörün de başarılı ve dünya çapında kendini kanıtlamış Weber Yapı Kimyasallarının Bayisi olarak çalışmalarına devam etmekte ve bir çok farklı bölgeye Weber ürünlerinin tedariği konusunda öncülük etmektedir.
 
Seramik yapıştırıcıları ve derz dolgularında geniş ürün portföyüne sahip olan Weber, tüm seramik uygulamalarınızda farklı ve güvenilir çözümler sunar.1665 yılında Fransa’da kurulan Saint-Gobain, bugün dünyanın en inovatif ilk 100 şirketinden biri olarak 75 ülkede, 170.000 üzerinde çalışanı, 1.000’e yakın üretim tesisi ile hizmet veriyor. Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefi, enerji tasarrufu ve çevreyi koruma motivasyonu ile çalışan Saint-Gobain, yüksek performanslı ve yenilikçi ürünler ile çözümler tasarlıyor, üretiyor ve dağıtıyor.
 
Saint-Gobain, 3 ana iş kolunda faaliyet gösteriyor;
 • Yapı  Malzemeleri (Endüstriyel Harçlar, Alçı, İzolasyon, Boru, Dış Cephe Ürünleri)
 • Yenilikçi Malzemeler (Düz Cam, Yüksek Performans Ürünleri, Aşındırıcılar, Plastik, Cam Elyaf)
 • Yapı Malzemeleri Dağıtımı

Weber Standart Seramik Yapıştırıcıları

Weberkol Serakol

 • Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış ve su geçirimsizlik özelliği geliştirilmiş çimento esaslı seramik yapıştırma harcı. Seramik, fayans, cam mozaik ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde duvara ve zemine, döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Seraçim Max

 • Kayma özelliği azaltılmış çimento esaslı seramik yapıştırma harcı. Seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda duvara ve zemine ve gaz beton örülmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Serakol Konfor

 • Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış  toz çıkarmayan çimento esaslı seramik yapıştırma harcı. Seramik, fayans , cam mozaik ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde duvara ve zemine döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol FERMAFIX

 • Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış çimento esaslı seramik yapıştırma harcı. Seramik, fayans, cam mozaik ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç mekanlarda özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde duvara ve zemine döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol DİNAMİK

 • Kayma özelliği azaltılmış ve açık bekletme süresi uzatılmış  çimento esaslı seramik yapıştırma harcı. Seramik, fayans, cam mozaik ve benzeri  kaplama malzemelerinin iç mekanlarda duvara ve zemine döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.


Yüksek Performanslı Flex Seramik Yapıştırıcıları

Weberkol Flex Extra

 • Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış ve ilave özelliklerle geliştirilmiş, polimer katkılı, çok elastik seramik yapıştırma harcı. Seramik, granit seramik, mermer, granit ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine  ve yüzme havuzlarına döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Flex Porselen

 • Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış, yüksek performanslı çimento esaslı, sırlı porselen, porselen seramik ve granit seramik yapıştırma harcı Seramik, sırlı porselen, porselen seramik ve granit seramik kaplamaların, iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda zemine döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Flex Extra Konfor

 • Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış ve ilave özelliklerle geliştirilmiş, polimer katkılı, çok elastik , toz çıkarmayan seramik yapıştırma harcı. Seramik, granit seramik, mermer, granit ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine  ve yüzme havuzlarına döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Flex Granit Premium

 • Yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış, uzun çalışma süresine sahip, elastik, çimento esaslı yapıştırma harcı. Seramik, granit seramik ve sırlı porselen gibi kaplamaların, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine döşenmesinde kullanılır. Eski seramik, granit üzerine seramik kaplama kullanılır. Alçı, boya gibi farklı yüzeyler üzerine seramik; uygulamalarına uygundur. Yerden ısıtmalı döşemeler üzerinde kullanıma uygundur. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Flex Pool

 • Yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış, uzun çalışma süresine sahip, elastik, çimento esaslı yapıştırma harcı. Seramik, granit seramik, sırlı porselen ve doğal taş gibi kaplamaların, iç ve dış mekanlarda duvara ve zemine döşenmesinde kullanılır. Yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alanlarda kullanılır. Teras ve balkon uygulamalarında kullanıma uygundur. Özel, genel ve ısıtmalı yüzme havuzlarında kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Flex DİNAMİK

 • Ustasını yormayan yeni nesil seramik yapıştırıcısı. Kayma özelliği azaltılmış, açık bekletme süresi uzatılmış, yüksek performanslı çimento esaslı, sırlı porselen, porselen seramik ve granit seramik yapıştırma harcı. Seramik, sırlı porselen, porselen seramik ve granit seramik kaplamaların, iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda zemine döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.


 Özel Kullanım Amaçlı Seramik Yapıştırıcıları

Weberkol Fix

 • Akrilik emülsiyon esaslı, yüksek performanslı, elastik, kullanıma hazır seramik yapıştırıcısı. Seramik, fayans, terracotta ve benzeri kaplama malzemelerinin, iç ve dış mekanlarda, duvara döşenmesinde kullanılır. Duvar uygulamasında kullanılmaktadır.

Weberkol Flex Rapid

 • İlave özelliklerle geliştirilmiş, hızlı sertleşen çimento esaslı seramik yapıştırma harcı. Seramik, mermer vb. kaplama malzemelerinin iç mekanlarda duvara ve zemine, dış mekanlarda zemine döşenmesinde kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.


Epoksi Esaslı Seramik Yapıştırıcıları

Weber EP Easy

 • Epoksi esaslı, iki bileşenli, kimyasallara dayanıklı seramik yapıştırıcısı ve derz dolgusu.

  • Seramik, fayans, granit seramik, cam mozaik gibi kaplama malzemelerinin, 13 mm’ye kadar derz uygulamalarında, kimyasal ve bakterilere karşı özel direnç gerektiren ortamlarda, duvar ve zemine yapıştırılması, derzlenmesi ve yıpranmış derzlerin yenilenmesinde kullanılır.
  • Kimya sanayi; laboratuvarlar, üretim ve depolama merkezleri, kağıt, deri ve akü imalathaneleri vb.
  • Gıda sanayi; kesimhaneler, mandıralar, restoranlar, şarap ve bira fabrikaları, bisküvi fabrikaları, salça fabrikaları
  • Hastane ve klinikler; ameliyathaneler, mutfaklar,duşlar, sıhhi bölgeler,
  • Yüzme havuzları; havuzlar ve çevre alanları, sauna ve sıhhi banyolar, termal ve tuzlu su kaplıcaları
  • Marketler, alışveriş merkezleri; metrolar, garajlar, enerji odaları, genel tuvaletler, su filtrasyon merkezleri vb. ortamlarda kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır.

Weber EP 800

 • Epoksi esaslı, iki bileşenli, kimyasallara dayanıklı seramik yapıştırıcısı ve derz dolgusu.
  • Seramik, fayans, granit seramik, cam mozaik gibi kaplama malzemelerinin, 10 mm kadar arası derz uygulamalarında, asit ve alkalilere karşı özel direnç gerektiren ortamlarda, duvar ve zemine yapıştırılması, derzlenmesi ve yıpranmış derzlerin yenilenmesinde kullanılır.
  • İç ve dış mekanlarda, duvar ve zeminde;
  • Kimya sanayii; laboratuvarlar, üretim ve depolama merkezleri, kağıt, deri ve akü imalathaneleri vb.
  • Gıda sanayii; Kesim haneler, mandıralar, restoranlar, şarap ve bir fabrikaları, yaş-kuru meyve işleme tesisleri, zeytin fabrikaları, bisküvi fabrikaları, salça fabrikaları.
  • Hastane ve klinikler; Ameliyat haneler, mutfaklar, duşlar, sıhhi bölgeler vb.
  • Yüzme havuzları; Havuzlar ve çevre alanları, sauna ve sıhhi banyolar, termal ve tuzlu su kaplıcaları.
  • Marketler, alışveriş merkezleri, metrolar ve garajlar şarküteriler, enerji odaları, genel tuvaletler, su filtrasyon merkezleri vb. ortamlarda kullanılır. Duvar ve Zemin uygulamasında kullanılmaktadır

Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

Son yıllarda seramik kaplama uygulaması giderek yaygınlaşıyor. Özellikle 2000 yılından itibaren sık şekilde kullanılan seramik kaplama uygulaması oksit, elmas, cam ve kil gibi malzemelerle nano teknoloji sistemi sayesinde tüm özellikler bir araya getirilir. Seramikten imal edilen tüm yüzeyler uzun yıllar kullanıma uygundur. Bu kadar yaygın kullanılan seramik kaplamalar birçok tehlikeden de yüksek oranda koruma sağlar.

Seramik Kaplamanın Püf Noktaları

Savunma gücünü ve dayanıklılığı arttıran seramik kaplama işlemleri belirli adımlarla en doğru şekilde kaplanarak yapılır. Aracın özellikle kapalı bir alanda olması seramik kaplamada ilk sırayı almasını sağlar. Kapalı alanda uygulanan seramik kaplama işlemi en verimli sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Seramik kaplamada doğru yüzeye doğru kaplama malzemesi kullanılması en profesyonel şekilde ortaya çıkarır. En doğru cihazlarla seramik kaplama sistemi yapılır. Özellikle qua granit malzemesiyle daha etkili sonuçlar alınıp daha uzun yıllar kullanıma açık olduğu belirtilir.

qua granit

Her Yüzeyde Seramik Şıklığı

Farklı desen teknolojisi ile birlikte müthiş bir renk uyumu ve canlılığı arttıran üstün yapı ile artık tüm gereken yerlerde en doğru seramik kaplama çeşitleri uygulanır. Duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, yer karosu, ve dış cephe kaplaması gibi alanların istenilen yüzeylerine qua granit malzemesinden uygulamalar en güzel şekilde uygulanır. Yüzeylerin doğru şekilde seramikle kaplanması artık çok daha kolaydır.

Seramiğin Doğru Şekilde Kullanılması

Seramikle kaplı olan yüzeylerin önceden detaylı şekilde incelenmesi ve malzemenin ayarlanması gibi işlemler belli süreçte yapılır. Seramik kaplama ile birlikte atılacak her adım online sitesi üzerinden kişilerle paylaşılır. Farklı alan görmek veya eskiyi unutturmak için bu tarz malzemelere yönelmek için anında ulaşım sağlayın ve sipariş verin.

Her Kaplamada Farklı Çözümler

Genel olarak seramik kaplama iç mekânlarda kullanılırken genel olarak duvarda ve tabanda kullanılır. Seramik yer karosu, granit çeşitleri ve diğer tüm modelleri isteğe göre hazırlanıp uygulanır. Her ortamda qua granite çeşitleri farklı renklerle kombin edilebilir. Seramiğin kendine has özelliği ve görüntüsü bireylerin sipariş verme fırsatını arttırır.

 

qua granite

Seramik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinde köklü değişiklikler yapacak olan kişilerin kullanışlı ve dayanıklı seramikleri tercih etmesi gerekiyor. Kullanışlı ve dayanıklı seramiklerin başında qua granite yer alıyor. Bu seramik, doğanın bütün renklerini insanlara sunuyor.

Seramik Alacak Kişiler Hangi Detaylara Dikkat Etmelidir?

Seramik alacak olan bireylerin bazı detaylara dikkat etmesi gerekiyor. Bu detaylar sayesinde herkes tarafından beğenilen, kullanışlı ve uzun ömürlü seramiklere sahip olunabiliyor. Seramik alacak olan kişiler ilk olarak seramik uygulanacak alanın ölçüsünü almalıdır. Bu ölçüye uygun şekilde seramik alınmalıdır. Seramik alacak kişilerin dikkat etmesi gereken diğer hususlar:

 • Uygulanacak alana uygun olan seramikler tercih edilmelidir.
 • Odanın veya alanın dekorasyonuna uygun olmayan modeller seçilmemelidir.
 • Kalitesiz markaların ürünlerinin de kalitesiz olacağı unutulmamalıdır.

Küçük alanlara seramik yaptıracak olan kişiler genellikle açık renkli ürünleri tercih ediyor. Açık renkli ürünler, alana ferahlık getiriyor.

qua granite

Seramik Alacak Kişiler Hangi Satıcıları Tercih Etmelidir?

Seramik almak isteyen kişiler hangi satıcılardan alışveriş yapması gerektiğini bilmiyor. Seramik alırken satıcılar da dikkate alınmalıdır. Alanında uzman olan, tecrübeli, kendisini ispatlamış ve müşteri memnuniyetine önem veren satıcıların tercih edilmesi gerekiyor. Bu satıcılar satıştan çok müşteri beklentilerine önem verdiği için sorun yaşanma riski daha az oluyor.

Kendisini ispatlamamış ve tecrübesiz firmalarla çalışan kişiler çeşitli sorunlar yaşayabilir.

Seramik Seçimi Hakkında İpuçları

Yaşam alanının en önemli ürünlerinden birisi olarak görülen seramiklerin uzun yıllar kullanılacağı unutulmamalıdır. Uzun yıllar kullanılabilecek ürünleri seçmek oldukça önemlidir. Bu ürünlere ulaşabilmek için kaliteli markaların ürettiği, gündelik yaşama uygun ve zarafet saçan ürünler tercih ediliyor.

Duvar karolarını zeminde kullanmak isteyen kişiler, seramik seçimini doğru bir şekilde gerçekleştirmemiş oluyor.

Seramik Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Seramik hayatımızın önemli parçalarından birisi olarak görülüyor. Bu ürünler ev ve iş yerlerinde pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Banyo, mutfak, yer ve duvarlarda seramiklere rastlanabilir. Kişiler yaşam alanını güzelleştirmek istediği için yeşil, mavi ve beyaz renkli seramiklere daha fazla yöneliyor.

Seramikler duvar seramikleri ve yer seramikleri olarak iki gruba ayrılıyor. Bu gruptaki ürünler aynı yerde kullanılamıyor.

Parke Döşeme İşçilik Fiyatları

Son yıllarda genel olarak iç mekânların yer yüzeyinde kullanılan parkeler en kaliteli malzemelerden üretilip satış için istiflenir. Doğru saklama koşullarıyla parke uygulaması ile daha temiz ve daha şık iç alanlar oluşturulabilir. Parke döşeme sistemini isteyenler genel olarak fiyat konusunda detaylı bir araştırma yapmak ister.

Bu online firma sitesinden fiyatlar ve ödeme koşulları anında öğrenilebilir. Aksaray Anadolu satış mağazasında tüm projelerinizin en doğru yanıtı yer alır. Tüm iç dizayn adımlarıyla birlikte parke döşemeciliği için tecrübeli ekipler her zaman burada yer almaya devam eder.

İç Mekanların Her Yüzeyinde Şık Parkeler

Parkeler kendi aralarında çok çeşitli olup renk yelpazesiyle de oldukça geniş ağa sahiptir. Bu sebeple tercih edilen her parke metrekare açısından hesaplanarak satışa sunulur. Konut içerisinde salon, oda, mutfak ve aralara montajlanan parkeler en sağlıklı malzemelerden imal edilir. Tabana uygulanan parkeler özel yapıştırıcıları sayesinde uzun seneler kullanılır. Parke döşeme için alanında uzman ekipler günlük olarak burada olmaya devam eder.

Uygun Fiyatlarla ve Kolay Ödeme Olanakları

Aksaray Anadolu satış firması qua granite malzemesi ile daha özel ve daha farklı alanlarda kullanılır. Oldukça sağlam ve şık duran parke döşeme malzemeleri ve granit malzemeleri en uygun fiyatlarla burada satıştadır. Malzemelerin kalınlığı, kalitesi ve miktarına göre hesaplanan toplam tutar müşterilerle paylaşılır. Belirli metrekareye göre hesaplanan toplam miktar, uygun ödeme planlarıyla müşterilerle paylaşılır. Uygun ücretler en kolay ödeme koşulları ile birleştiğinde müşteri memnuniyeti sağlar. Ahşap ve en özel malzemelerden üretilen her parke yaşanılan alanı çok farklı ve özel hale getiriyor.

En Modern İç Alanlar

İç mekânları baştan aşağı değiştirmek için işe tabandan başlayın. En şık tasarımlı parke modellerinden seçtiğinizi hemen satın alın. Ürün temini, işçilik ve diğer tüm adımları görmek ve düzenlemek için ilgili ekiple iletişime geçin. Modern parkelerle modern iç mekanlar yaratmak artık çok daha kolaydır. Geniş ürün yelpazeleri daha uygun fiyatlarla yeni müşterileriyle buluşturuyor. Parke malzemeleri ve qua granite hammaddeleri kullanıma uygundur.

qua granite

En Doğru Isı Yalıtımı Malzemesi Nedir?

Enerji kimlik belgesi hazırlanan binaların enerji performansını büyük ölçüde etkileyen önemli faktörlerden biri olan ısı yalıtım malzemeleri, ısı kaybı ve ısı kazançlarının azaltılmasında kullanılmaktadır.

Yalıtım malzemelerinin ısı iletim katsayısı diğer malzemelere oranla daha düşüktür. Hafif ve özel malzemeler olan yalıtım malzemeleri yüksek ısıl dirençli, düşük kalınlıkta bir yapıya sahiptir. Ürünün yalıtım özelliği ısıl iletkenlik katsayısının düşmesi ile birlikte artmaktadır. Firmamızda yer alan qua granite özelliğe sahip ısı yalıtım malzemeleri ile gereken enerji performansına sahip olabilirsiniz.

Isı Yalıtım Malzemelerinde Aranan Özellikler

Isı yalıtım malzemelerinin gerekli enerji performansına sahip olabilmesi için sahip olması gereken özellikler şunlardır;

 • Isı iletim katsayısı en önemli özelliklerden biridir. En iyi ısı yalıtımı lamda değeri düşük olan malzeme tarafından sağlanır.
 • Su buharının bina duvarlarından atılabilmesi için malzemenin su buharı geçirgenliğinin düşük olması gerekir.
 • Su emme değerinin düşük olması gerekir.
 • Isı yalıtım malzemelerinin boyutları zaman içerisinde ve iklim şartlarına bağlı olarak değişmemelidir. Bu nedenle seçilen malzemenin iklim şartlarına dayanıklı olması gerekir.

Isı yalıtım malzemelerinin yangın yönetmeliğine uygun olması gerekir.

Taneli Yapıya Sahip Isı Yalıtım Malzemeleri

Taneli ısı yalıtım malzemeleri tanecikli bir yapıya sahip olup, malzemeler arasında hava boşlukları bulunur. Taneciklerin düzensiz bir yapıda olmasından dolayı hava hareketleri azdır. Bundan dolayı taşınım yolu ile ısı transferi de düşüktür.

Son Grup Isı Yalıtım Malzemeleri

İki ya da daha fazla ısı yalıtım malzemesinin karışımından oluşmaktadır. Bütün özellikleri bir arda bulunduran ısı yalıtım malzemesi genellikle bulunmamaktadır.

Lifli Yapıya Sahip Isı Yalıtım Malzemeleri

ısı yalıtım malzemelerinin lifleri arasında yer alan serbest hava kanallarının sayısı ve genişliğinden dolayı düşük yoğunluğa sahip malzemelerdir. Lifler arasında bulunan hava kanalları sayesinde ısı transferine karşı direnç oluşturularak ısı transferini en aza indirir.

Hücreli Yapıya Sahip Isı Yalıtım Malzemeleri

Isı transferinin en aza indirgenmesi için mümkün olduğunca küçük hücreli malzemelerin kullanılması gerekir.

Reflektif Yapıya Sahip Isı Yalıtım Malzemeleri

Düşük yutma katsayısına sahip bu malzemeler ısının büyük bir kısmını geri yansıtır.

 

Seramik Doğanın Desteğiyle Üretiliyor

Seramik inşaat sektörünün en önemli ihtiyaçlarından birisi. Çünkü yeni nesil evler içerisinde talep edilen konforun var edilmesini sağlıyor. İstenilen modernliği ve şıklığı da ön plana çıkarabiliyor. Bu yüzden de artık seramiği birçok alanda görebiliyorsunuz. Duvar kaplama ve zemin malzemesi olarak aktif şekilde kullanıldığı biliniyor. Bu aşamada da seramik için farklı ihtiyaçlar da bulunuyor. Sektör içerisinde en iyi sonuçları elde edebilmek için en iyi ürünler kullanılmak isteniyor. Bu yüzden tedarikçi olarak kaliteli bir seçimden bulunulması gerekiyor. Bu aşamada da İzmir Seramik markası karşınıza çıkıyor.

İzmir Seramik alanındaki başarılı isimlerden biri. 1954 yılında ilk adımlarını atmasının yanında şimdilerde de marka ismini ve değerini koruyor. Gerekli tecrübe ve bilgi birikimiyle ihtiyaçlara da uyum sağlıyor. Seramiğin toprakla üretimi ve ateşin, teknolojinin harmanlanmasıyla oluşmasını sağlıyor. Özellikle yeni nesil seramiklerin mekanlarda gözde olması konusunda da oldukça büyük bir etki barındırıyor. Kullanımlarınızla doğru bir tercihte bulunduğunuzdan da şüpheniz olmuyor.

İzmir Seramik Memnuniyetle Anılıyor

Aksaray İzmir Seramik her zaman beklentilere uyumlu olarak sunuluyor. Aradığınız ürünlerin temini aşamasında herhangi bir eksikliği de olmuyor. İstenilen kriterlere sahip olduğundan da emin olabiliyorsunuz. Ayrıca yaşam alanlarınızda olmasını istediğiniz renkleri de ön planda çıkarıyor. Hayatınızın daha konforlu bir havaya sahip olmasında da etkili olduğu biliniyor. Giderek daha da öne çıkan, kaliteden ödün vermeden sunulan İzmir Seramik memnuniyeti de var edebiliyor. İhtiyaç halinde uygun bir tedarik markası olarak seçebiliyorsunuz. Hem ürün hem de ürünün hizmetleri aşamasından eksiği bulunmuyor.

İzmir Seramik Yaşam Alanlarındaki Konforu Arttırıyor

İzmir Seramik yaşam alanlarınızda yeni nesil bir ortamın oluşmasını sağlıyor. Bilim, teknoloji ve sanat üçlüsünden ilham alarak tam da aradığınız standartları sunuyor. Aradığınız kriterlere uyum sağlaması, zamanında teslimat özellikleriyle de tercih edilme oranını arttırıyor. Günden güne daha da büyürken seramik üretiminin de öncüleri arasında bulunuyor. Yeni yapıların hak ettiği kaliteyi içerisinde barındırıyor. Yüksek standartlarla beraber doğru bir seçim yapmış oluyorsunuz. Aklınızdaki tüm endişeler ve soru işaretleri de İzmir Seramik ile beraber geride kalıyor.

Yeni Nesil Seramik

Seramikler duvar ve zemin kaplama işlemlerinde sürekli olarak kullanılıyorlar. Çok eski zamanlardan bu yana tercih ediliyorlar. Ayrıca şimdilerde de inşaat sektörünün gözde malzemelerinden biri olarak biliniyorlar. Yeni yapıların hazırlanmasında ve istenilen havanın oluşturulmasında da bir hayli etkililer. Yeni nesil evlerin istenilen konfor alanını oluşturmasında da fark yaratabiliyorlar. Artık evlerde aranan şıklık seramiklerle beraber sunulabiliyor. Bu yüzden de seramikler çok daha yoğun olarak kullanılıyor. Evlerde, iş yerlerinde seramiğin yarattığı fark kullanılıyor. Sektör içerisinde de aranılan standartların var olmasında sürekli olarak tercih ediliyor. Yani seramikler, inşaat sektörünün olmazsa olmazlarından.

Seramiklerin kullanımlarının yanı sıra doğru şekilde temin edilmeleri de önemli. Yani doğru bir tedarikçinin tercih edilmesi gerekiyor. Bu aşamada da İzmir Seramik ön plana çıkıyor. İzmir Seramik markası, seramiğin topraktan oluşması ve teknoloji, ateş gibi detaylarla bezenmesiyle ortaya çıkıyor. Bu da doğal kaynak kullanımından faydalanıldığını anlamanızı sağlıyor. 1954 yılından bu yana hizmetlerine devam eden marka, seramik üretiminin de öncüleri arasında yer alıyor. Doğru bir seçim yaptığınızdan şüphe duymuyorsunuz.

İzmir Seramik Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyor

İzmir Seramik bilim, teknoloji ve sanat üçlüsünden faydalanıyor. Giderek yükselmeye devam eden başarısıyla beraber de farkını belli ediyor. Yaşam alanları içerisinde doğru bir tercihte bulunulduğundan da emin olabiliyorsunuz. Çünkü İzmir Seramik kalite standartlarını da en üst seviyeye taşıyor. Kullanılan ürünlerin sağlamlığı ve konforu konusunda da fark yaratıyor. Güvenilirlik olanakları açısından da her daim ön planda. İstenilen detayların var edilmesinde de gözde seçeneklerden birisi.

İzmir Seramik Beklentilere Uyum Sağlıyor

Aksaray İzmir Seramik özellikle yaşam alanlarınızın canlanmasını sağlıyor. Duvarlar ve zeminlerde istediğiniz detayları var edebiliyorsunuz. Seramiğin iç mekanlarda kullanılması da daha özel bir görünüm var ediyor. Markanın ürünlerinin istenilen düzeye sahip olmasının yanında hizmetleri de sizleri memnun edebiliyor. Ürünleri ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize denk bir şekilde temin edebiliyorsunuz. Teslimat işlemlerinde de belirlenen zaman aralığına uyum sağlanıyor. zmir Seramik marka farkıyla aranılan isim olmayı da sürdürüyor. Her daim, sizin için en iyisini temsil ediyor.

Aksaray QUA Granit ve Seramik

Kaliteli ve bir o kadar da gelişmiş teknoloji alt yapısı ile üretilen QUA Granit ve QUA Seramik ürünlerini Aksaray Anadolu AŞ olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizlere hemen iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilir ve hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Buradan iletişim sayfamız aracılığı ile hemen bize ulaşın.

QUA Granit ve Seramik Nedir?

QUA Granit markası yer kaplama sektörü bakımından oldukça kapsamlı ürünlere ve üretim kapasitesine sahip bir markadır. Sürekli gelişen teknolojik alt yapısı ile günümüzde yer kaplama malzemeleri kapsamında arge çalışmaları sonucunda model ve çeşitlilik bakımından büyük çalışmaları mevcut.

Bu sektörde fark yaratmak ve kalite odaklı hizmet vermek önem arz eder. Süreklilik önemlidir. Aksaray Anadolu AŞ. olarak QUA Granit ve QUA Seramik ürünlerini siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz.

QUA Granit ve QUA Seramik Sertifikaları

Gerçek kalite beraberinde belgelendirme getirir. Bu sertifikalar ürünlerin kalitesini ve uluslararası güveni temsil eder.

 • ISO 9001:2015 “Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası”
 • OHSAS 18001:2007 “İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası”
 • ISO 14001:2015 “Çevre Yönetim Sistem Sertifikası”
 • Greenguard “Çevre Uygunluk Sertifikası”
 • TSE “Çift Yıldız Kriterine Uygunluk Belgesi” (Seramik karo üretimi)
 • TSE “Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi” (Seramik karo üretimi)

QUA Seramik ve Granit Üretim Kalınlıkları

Granitlerin ve seramiklerin üretim kalınlıkları, piyasadan gelen talepler doğrultusunda üretilmektedir.

 • 0,65 cm
 • 0,9 cm
 • 2 cm
 • 3 cm

Granit Nedir?

Granit yapısı gereği serttir ve kristal minerallerden meydana gelen bir kaya çeşididir. Granitin oluşumu kayaçların erimesinden meydana gelir. Genel anlamda dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kullanım açısından olarak elverişli yapıdadır. Buda kullanım oranını genel anlamda büyük ölçüde arttırmaktadır. Granit dayanıklı yapısı ile bir çok alanda kullanılmaktadır.

Granit Kullanım Alanları;

 • Mutfak tezgahları
 • Duvar kaplama işlerinde
 • Heykel yapımında
 • Yer kaplama işlemleri
 • Dekorasyon işlerinde
 • İnşaat çalışmalarında
 • Dış cephe kaplamalarında
 • Bahçe alanlarında

ve daha bir çok yapı işlerinde granit kullanılmaktadır.

Bu kapsamda QUA Granit ürünlerini bir çok yapı işlerinizde tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Aksaray Anadolu A.Ş. firması olarak QUA Granit sağlamlığını ve bu mükemmel seriyi sizlere sunuyoruz.

Seramik Nedir?

Seramik yapısı gereği toprak, kil ve su karışımından oluşmaktadır. Şekillendirme işlemi yüksek sıcaklık uygulanarak pişirilme sonucu elde edilir.

Çeşit konusunda oldukça zengin yapıdadır. İşleme sonucu elde edildiğinden bir çok boyut ve renklendirme işlemleri uygulanabilir.

Granit Kullanım Alanları;

 • Ev dekorasyon ürünlerinde
 • Ev mimarisinde
 • Aksesuar yapımlarında
 • Yer kaplama
 • Duvar Kaplama
 • Bahçe alanlarında
 • İnşaat yapılarında

ve daha bir çok alanda seramik kullanım mümkündür. QUA Seramik markasının ürünlerini bizlerden temin edebilirsiniz.