QUA Granit

Ülkemizde inşaat sektörünün geliştiğini ve bu gelişmeyle beraber daha fazla yapının şehirlerde yükseldiğini görebiliriz. İnşaat alanı son yıllarda bu denli rağbet görüyorken en fazla ihtiyaç duyulan ürünler yapı malzemeleri oluyor. Çünkü bir yapının inşası yapılırken sadece beton ve tuğlalar kullanılmaz.

Bu yapıların içerisine gerekliliğinden dolayı içerisine tesisat hattı, dışına ise duvar ve zeminler eklenir. Özellikle lüks yapılarda bu zeminlerin parkeden çok granit veya seramikten oluştuğunu görebiliriz.

Ancak bu malzemelerin kalite anlamında kusursuz olması gerekiyor. Aksaray Anadolu A.Ş. ise kalitede en iyi malzemeleri sunuyor. Türkiye’nin en iyi yapı malzemesi üreticilerinden olan şirket en kaliteli ürünlerle hizmet veriyor. Zemin ve duvar karolarının dışında küvet, kabin, yalıtım ürünleri, granit, seramik, banyo dolapları, armatür çeşitleri gibi daha birçok alandaki çalışmasıyla müşterilerine en iyi ürünleri sağlıyor.

Granit Malzemeleri

Granit son yıllarda yapı malzemelerinde en çok tercih edilen kaya türüdür. Granit, zemin ve duvarlarda kullanıldığında yapıya lüks bir hava katıyor. Tercih edilmesinin en büyük nedeni ise yapılarda herhangi bir çizik oluşmasına izin vermemesidir.

Ayrıca diğer ürünlere göre daha sağlam olması da tercih edilme nedenleri arasındadır. Aksaray Anadolu şirketi de bu sebeplerden ötürü granit üretimini en iyi marka ile gerçekleştiriyor. En iyi yapı malzemesi ödülüne sahip olan Qua granit markası ile müşterilerine toptan ürünler sunuyor.

Seramik Malzemeleri

Şirket seramik malzemesi üretiminde de Qua seramik ile müşterilerine hizmet veriyor. Daha çok zemin ve duvarlarda kullanılan bu malzemeler müşterilerin istedikleri standartlara göre hazırlanıyor. Mat veya parlak olabilen bu ürünler televizyon ünitesinin veya mutfak tezgahının bulunduğu duvarlarda kullanıldığında çok iyi bir tasarımın nadide parçası haline geliyor.

QUA Granit Kasım 2021 Ürün Fiyat Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

QUA Granit 2021 Yeni Ürünler Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

QUA Granit Duvar & Yer Karoları Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

QUA Granit Genel Ürünler Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

Üretici Web Sitesi için tıklayınız..

Qua Granit fiyat listesi – Qua Granit 2021 fiyat listesi – Qua Granit Aksaray – Qua Granit Aksaray Anadolu A.Ş.