QUA Seramik

Yapılara kimlik kazandıran unsurların başında kullanılan malzemeler gelir. Bu malzemeler yapıya hem görüntü olarak hem de kalite olarak bir nitelik getirir. Özellikle iç mimaride kullanılan ürünler çok daha özeldir. Çünkü asıl gösterişin oluşturulduğu alanlar iç kısımlardır.

Kullanılan zemin ve duvar malzemelerinin hem dayanıklı hem de hoş bir görüntü sunması gerekir. Hedefi dünyada global bir marka haline gelmek olan Aksaray Anadolu A.Ş ürettikleri kaliteli yapı malzemeleri ile yapılarınızın hem dayanıklı hem de gösterişli olmasını sağlıyor.

Tesisat malzemelerinden zemin karolarına, küvetten yalıtım ürünlerine kadar aklınıza gelebilecek, bir yapıda olması gereken bütün ürünleri üretiyor. Müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını ön planda tutan şirket malzemelerini toptan satış hizmetiyle sunuyor.

Qua seramik

Seramik ve Granitte En İyi Markalar

Yapı malzemeleri üretiminde dünyanın öncü markalarından biri olmayı hedefleyen şirket, bu hedefi doğrultusunda granit ve seramikte en iyi markalarla çalışıyor. Yılın inovatif yapı malzemeleri ürünü ödülüne sahip olan Qua markasıyla Qua granit malzemelerini üretiyor. Hem kaliteli hem de uzun ömürlü olan granit malzemeleriyle müşterilerinin sorun yaşamamasını sağlıyor.

Şirket sadece granit markasında değil aynı zamanda seramikte de Qua seramik ile hizmet veriyor. Bu hizmet doğrultusunda müşterilerine istedikleri standartta ve kalitede malzemeler üretiyor. Granit gibi birçok alanda kullanılan seramikler en fazla talep edilen ürünler arasındadır.

Seramik Ve Granitin Kullanıldığı Alanlar

Şirket granit ve seramiklerle yapılarda olağan dışı tasarımlar çıkarmayı da hedefliyor. Son yıllarda banyolara verilen önemi görmemek imkansız. Kullanılan granit ve seramik malzemeleri ile banyolara bakış açısı da değişiyor. Bu malzemeleri en fazla gördüğümüz yerlerden biri de zemin ve duvarlardır. Yapının iç görünümünü farklı boyuta taşıyan bu zeminler insanların ilk kullandığı alanlardan biri oluyor.

QUA Seramik Kasım 2021 Ürün Fiyat Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

QUA Seramik 2021 Yeni Ürünler Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

QUA Seramik Duvar & Yer Karoları Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

QUA Seramik Genel Ürünler Listesini PDF olarak indirmek için tıklayınız..

Üretici Web Sitesi için tıklayınız..

Qua Seramik fiyat listesi – Qua Seramik 2021 fiyat listesi – Qua Seramik Aksaray – Qua Seramik Aksaray Anadolu A.Ş.